Karnawał to czas radości, zabawy i niezapomnianych przeżyć. W Restauracji "Idziemy w Góry" w Sosnowcu przygotowujemy się do tej magicznej nocy z wyjątkową starannością. 10 lutego 2024 roku nasze progi otworzą się dla wszystkich, którzy pragną celebrować te chwile w niepowtarzalnym stylu.

Nie czekaj, zadzwoń już teraz do Restauracji 'Idziemy w Góry' na numer telefonu 505-012-069 i zarezerwuj swoje miejsce na niezapomnianą karnawałową ucztę

Niesamowita Atmosfera Karnawałowej Nocy

Karnawał w "Idziemy w Góry" to coś więcej niż zwykła impreza. To noc, w której nasza restauracja zamienia się w krainę pełną smaków, dźwięków i kolorów. Zespół Balans zapewni energetyczną muzykę, która porwie Was do tańca i nie pozwoli usiedzieć w miejscu. Od godziny 19:00 do 03:00 rano będziemy świętować razem, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Wyjątkowe Smaki Karnawałowej Uczty

Karnawał to także czas kulinarnych doznań. Nasze menu na tę noc zostało skomponowane tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Oferujemy bogaty wybór dań, które będą prawdziwą ucztą dla zmysłów. Każdy znajdzie coś dla siebie, od tradycyjnych polskich smaków po nowoczesne interpretacje klasycznych przepisów.

Rezerwuj już dziś!

Nie przegap okazji, by być częścią tej wyjątkowej nocy. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Zapewniamy, że Karnawał 2024 w "Idziemy w Góry" będzie wydarzeniem, o którym będziecie mówić przez długi czas!